Ehitusprojektid. Teeme arhitektuuri osa ehitusprojekte kõikides staadiumites: eskiis, eelprojekt, põhiprojekt, tööprojekt. Meilt saad tellida projekti nii uue hoone ehitamiseks kui ka vana maja rekonstrueerimiseks. Projekteerime igas suuruses hooneid: saunadest, abihoonetest, eramutest kuni kortermajade ja ärihooneteni.

Visioonid. Omad maa-ala, millel soovid teostada suuremat ümberkorraldust või arendust ning näha seda kõike jooniste ja visualiseeringutena? Teostame lahenduse täpselt sellises ulatuses nagu Sulle vajalik koos kõige selle juurde kuuluvaga: plaanid, lõiked, vaated, skeemid, detailid, fotorealistlikud 3D pildid, video.

Ekspertiisid. Oled tellinud endale ehitusprojekti ja soovid sellele teha kvaliteedikontrolli sõltumatult osapoolelt? Aitame Sind meeleldi ehitusprojekti ekspertiisi tegemisel.

Konsultatsioon. Ei ole vahet, kas tegemist on suure büroohoone projekteerimisega või väiksema kõrvalhoone ülevärvimisega – hüva nõu kulub kõigile ära. Sellepärast olemegi valmis Sind alati aitama ükskõik mis küsimuse või probleemiga. Vajad ehitusluba, aga ei tea, millest alustada? Pakume konsultatsiooni nii tunnihinna alusel kui ka ühe küsimuse kaupa - milline iganes Sinu vajadus on, sellele vastavalt leiame ka lahenduse.

3D pildid ja fototöötlus. Soovid oma maja fassaadi üle värvida ja sokli katta kiviga, aga ei kujuta päris täpselt ette, kuidas see välja näeb või millise värvi ja kivi kasuks otsustada? Või tahad maja kõrvale ehitada abihoone, aga ei tea, kuidas need kaks omavahel kokku sobivad? Võta meiega ühendust ja teeme hoone mudeli koos fotorealistlike 3D piltidega ja otsustamine muutub lihtsaks.

Video. Soovid tavapäraste 3D piltide asemel hoopis elavat pilti ja lendlevalt liikuvat visuaali oma majast või maa-alalt? Anna meile oma mõtetest teada ja teostame Sulle videolahenduse.

Muu. Alati ei ole vajadust tellida arhitektilt ehitusprojekti, aga on palju kohti, kus arhitekt Sind aidata saab. Soovid näiteks mõne ürituse jaoks mööbli paigutamise plaani või arendusobjekti müügiks realistlikke plaane korterist? Mis iganes küsimus Sul on võta meiega julgelt ühendust ja leiame lahenduse! Oleme alati valmis uuteks väljakutseteks.
Back to Top