Erkki osales Tallinna Sadama poolt korraldatud ideekonkursil, mille raames otsiti lahedaid ideid ja mõtteid Vanasadama linnaruumi elavdamiseks ajutiste lahenduste näol. Erkki ideekavand „Rändaja“ pälvis tähelepanu oma põnevate istumis- ja lugemisaladega. Koostöö Ideelahenduste projekteerimistööde ajal on olnud igati meeldiv ja konstruktiivne.

Taavi Aare
Kinnisvara projektijuht
AS Tallinna Sadam
Minu esimene vajadus arhitektilt projekt tellida tekitas esialgu üsna mitmeid kõhklusi. Kohtumine Erkkiga hajutas kõhklused ja kahtlused. Sai kohe selgeks, et olin teinud õige valiku. Erkki suhtumine tööpakkumisse oli ääretult põhjalik ja julgustav. Ta esitas hulgaliselt infot ka seadusandluse teemal, mis on omanikule väga vajalik, hoidmaks ära hilisemaid võimalikke probleeme. Projekti teostamisel oli Erkki täpne ka ajagraafikust kinnipidamisel. Samuti esitas ta valikuks mitu varianti, põhjendades nende nõrkusi ja tugevusi. Samas andis hinnangu ka enda eelistusele. Kui tekkiski endal väike kõhklus valitud variandi puhul, otsustasin usaldada arhitekti ja ei kahetse seda hetkekski.
Lõpptulemusega võin igati rahul olla 
selles on arvestatud kõikide soovide ja ettepanekutega. Projekt on huvitav, täpne, põhjalik ja ehitajale hästi arusaadav. Olen väga rahul, et otsustasin kasutada arhitekti abi oma väikese korteri planeerimisel. Soovitan südamest igaühele, kes ehitab või renoveerib kodu, kasutada arhitekti hindamatut abi. Suur tänu Erkkile ning meeldivalt palju loomingulisi väljakutseid!

Mare Valk
eraklient
Olen Erkkiga koostööd teinud rohkem kui üks kord. Eriliselt tõstaks ma esile sinu kohusetundlikkuse, mis üldjuhul on väga haruldane arhitektide seas. Loomeinimeste asi, olen mõelnud. Aga sina oled mulle alati öelnud, kas sul on aega ja millal sa saaksid teha ja kui palju sinna võib aega minna. See on minu jaoks väga oluline. Ja mulle meeldib, et sul on oma arvamus, aga sa ei suru seda peale. Sa joonistad minu kinnisidee ära, lastes mul omal avastada, kui segane see on ja jätad mulle vaba voli, ilma surveta, muu lahenduse kasuks otsustada. Ja samas lisad sa sinna ka omad mõttelennud mis aitavad mul uues olukorras edasi liikuda. Aitäh ja edu sulle.

Mait Lillemäe
ML Järelevalve OÜ
Back to Top